Yargıda Durum Analizi Toplantısı Gerçekleştirildi..!! Ayrıntı için tıklayınız!!

Denizli'ye atanan 1.ACM Başkanı Zekeriya ERDOĞAN ve 4.ACM Başkanı Suat BİLGİN için 27/11/2010 tarihinde veda yemeği düzenlendi. Fotoğraflar için tıklayın…

2010-2011 Adli Yıl Açılış Töreni Gerçekleştirildi.. !!Ayrıntı için tıklayınız!!

Tayinleri Çıkan Hakim/Cumhuriyet Savcıları İçin Veda Yemekleri !!Ayrıntı için tıklayınız!!

Adalet Ormanı Oluşturuldu!! Ayrıntılar için tıklayınız!!

"Ceza Adalet Sisteminde Uzlaşma Uygulamalarının Geliştirilmesi" Sempozyumu gerçekleştirildi..!!Ayrıntılar için tıklayınız!!

Adalet Bakanlığı'ndan Üst Düzeyde Ziyaret !!Ayrıntılar icin tıklayınız!!

Birinci Sınıfa Ayrılan Hakim/C.Savcıları İçin Törenler Düzenlendi: !!Ayrıntılar için tıklayınız!!

Lojmanların İmarı tamamlandı:Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı tarafından sağlanan ödeneklerle: Aksu Adalet Lojmanları’nın dış ve ortak kullanım alanları, kapıları, elektrik ve su aksamı, ana girişleri yenilenmiş; kalorifer tesisatlarının bakımı ve iki kazana da stoker eklemesi yapılmıştır.

Adliye Binası Yenilendi: Halen hizmet verilen Van Adalet Sarayı hizmet binasında imar faaliyetleri çerçevesinde: Müracaat Cumhuriyet Savcılığı ve Çocuk Bürosu, Zamanaşımı Bürosu, Uzlaşma Bürosu ve Memur Suçları Bürosu oluşturulmuş; yeni arşivler yapılmış; tüm birimler ve alanlar boyanmış, tefriş at  ve elektronik ekipmanda yenileştirmeler gerçekleştirilmiştir. (Yenilikler için Adliye resimleri bölümüne bakınız)

Denetimli Serbestlik hizmetlerinde çocuklar ve mağdurlarla ilgili çalışmaların gerçekleştirilmesi projesi tanıtım toplantısında biraraya geldi.   !!Detaylar için tıklayın !!

07 Eylül 2009 tarihinde 2009 adli yılı açılışı gerçekleştirildi.